Kronika > 2013 r.

Styczeń 2013 r.

20 stycznia 2013 r. o godz. 18.00 z racji trwającego Roku Wiary miała miejsce Celebracja:  „Wierzę w Boga, który przychodzi w Sakramentach"

20 stycznia 2013 r. podczas Mszy św. o godz. 10.30 wystąpił chór męski „Cantemus" im. Ks. Prałata Józefa Krasa a po Mszy dał koncert kolęd.

13 stycznia 2013 r. w czasie Mszy św. o godz. 18.00 śpiewy prowadziła schola studencka, a po Mszy św. chór z parafii pw. Dobrego Pasterza z Czechowa, pod dyrekcją Pana Piotra Orła dał koncert kolęd.

Fotografie: Robert Wierciński

6 stycznia o godz.17.30 Ks. Łukasz Bulski wraz z młodzieżą kolędował przy Żłóbku.

6 stycznia 2013 r. Ks. Łukasz wraz ze scholą dziecięcą po raz drugi wzięli udział w Orszaku Trzech Króli

Fotografie: Sławomir Błaszczak

W niedzielę 6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego podczas każdej Mszy św. miał miejsce obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy. We Mszy św. o godz. 12.00 uczestniczyła schola dziecięca i zespół „Strefa”. Po Mszy św. mali kolędnicy należący do ogniska misyjnego, którego opiekunem jest Ks. Paweł Hodorek, odwiedzali rodziny naszej parafii.