Kronika > 2012 r.

1.03.2012 r.

Odbyła się jednodniowa pielgrzymka śladami polskich męczenników do Warszawy i Niepokalanowa.

Fotografie: Sławomir Błaszczak

18.03.2012r.

Śpiewnik Parafialny Wielki Post

18 Marca w Niedzielę zaprezentowaliśmy nasz nowy śpiewnik Feliński część pierwsza na Wielki Post, który jest cegiełką na wsparcie dla dzieci. Zebrane pieniądze posłużą dzieciom i młodzieży. Informujemy też, że niedługo zostaną wydane kolejne części śpiewników. Zachęcamy do śledzenia kolejnych wydań i wspierania naszych dzieci. Szczegółowych informacji udzielamy w zakrystii.

11.03.2012 r.

Po raz kolejny w Naszej Parafii zagościł Lubelski Kwartet Muzyczny dając Koncert Muzyki Sakralnej.

Fotografie: Robert Wierciński