Kronika > 2009 r.

Spotkanie ze świętym Mikołajem
06.12.2009 r.

Fotografie: Janusz Mazur

W niedzielę 13 grudnia 2009 r. podczas Mszy świętej o godz. 12.00 posługi liturgiczne spełniały dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia na rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo, które prowadzi swoją działalność w Lublinie przy ul. Doświadczalnej 46. Przeczytaj: Podziękowanie.

W niedzielę 13 grudnia, po Mszy św. o godz. 18.00 odbył się koncert.

Wykonawcy: Jadwiga Księżycka - sopran
                             Wiesława Jusiak - flet poprzeczny
                             Anna Witkowska - organy

Program:
                             1.  Cesar Franck - "Panis Angelicus"
                             2.  Arcangelo Corelli - "Gawot"
                             3.  Johann Pachelbel - "Canon in D"
                             4.  Gabriel Faure - "Pie Jesu" z "Requiem" op. 48,
                             5.  Arcangelo Corelli - "Sarabanda"
                             6.  Johann Sebastian Bach - "Aria na strunie G" z "III Suity orkiestrowej D - dur"
                             7.  Wolfgang Amadeusz Mozart - "Ave verum corpus"
                             8.  Edmund Rubba - "Dormi Jesu"
                             9.  Johann Sebastian Bach - "Badineri" z "Suity orkiestrowej" BWV 1067
                            10.  Jadwiga Księżycka (muzyka), Marian Stanisław Hermaszewski (tekst) - "Ave Maria"

"Wieczny odpoczynek..."

W niedzielę 20.12.2009 r. o godz. 12.00 była odprawiona Msza święta za ś.p. Kingę Harasim. Prosimy o modlitwę za tragicznie zmarłą.
Przeczytaj List Wychowawczyni.

BOŻE NARODZENIE

W dniu Bożego Narodzenia gościliśmy w naszej wspólnocie Organizatora Parafii i Budowniczego Świątyni Księdza Kanonika Jana Bednarę, który o godz. 12.00 odprawił Mszę świętą i wygłosił homilię.

Świętego Szczepana

Świętej Rodziny
Modlitwa Rodzin

Zakończenie 2009 r.