Kronika > 2015 r.

Listopad 2015 r.

W I niedzielę Adwentu Ks. Arcybiskup Stanisław Budzik Mszą św. zainaugurował w naszej Archidiecezji obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. W trakcie liturgii zostały poświęcone a następnie przekazane do każdej parafii  świece jubileuszowe. Na tej uroczystości byli obecni: Przewodniczący i przedstawiciele Rady duszpasterskiej z naszej parafii, którzy otrzymali świecę jubileuszową dla naszej wspólnoty.

Fotografie: Lucjan Dzirba

Z okazji 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 15 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 miał miejsce wieczór literacko-muzyczny „Polski Listopad”.