Wydarzenia > 2018 r.

Styczeń 2018 r.

W niedzielę 21 stycznia 2018r. gościliśmy w parafii ks. Zdzisława Szostaka- moderatora rejonowego Ruchu Światło- Życie i rodziny należące do Domowego Kościoła. Podczas każdej Mszy św. ks. Zdzisław głosił Słowo Boże, a zaproszone rodziny dzoeliły się świadectwem swojej wiary i przynależności do Domowego Kościoła.

21 stycznia 2018r. na Mszy św. o godzinie 18:00 wystąpił chór "Jubilat" z Kraśnika, a po Mszy św. dał koncert kolęd.

Fot. Anna Kuśpit

21 stycznia 2018r. na Mszy św. o godzinie 10:30 wystąpił chór męski "Cantemus", a po Mszy św. dał koncert kolęd.

Fot. ks. Tomasz Malesza

W niedzielę 14 stycznia 2018r. po Mszy św. o godz. 10:30 - odbył się koncert kolęd w wykonaniu połączonych chórów SP nr 52 i ZS nr 5 im. Jana Pawła II

Fot. ks. Jarosław Siejko