Kronika > 2015 r.

CZERWIEC 2015 r.

W dniu 27 czerwca 2015r. lektorzy razem z ks. Pawłem, opiekunem lektorów zakończyli rok duszpasterski. Zakończenie roku i rozpoczęcie wakacji zaowocowało wspólnym wyjazdem na Roztocze oraz uczestnictwem w spływie kajakowym po rzece Wieprz.

Fotografie: ks. Paweł Grzebalski

VI Parafialny Festyn Rodzinny 21.06.2015

VI Parafialny Festyn Rodzinny 21.06.2015
Fotografie: J.Z.

6 czerwca odbyła się III Ogólnopolska Pielgrzymka Członków Kół Żywego Różańca na Jasną Górę. Z naszej parafii udała się na Jasną Górę grupa członków Kół Różańcowych.

Fotografie: Jan Zamojski

4 czerwca w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa po Mszy św. o godz. 10.30 z Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie wyszliśmy  w uroczystej procesji na ulice naszego Osiedla.