Kronika > 2013 r.

Grudzień 2013 r.

15 grudnia we Mszy św. o godz. 12.00 z udziałem rodziców i dzieci oraz parafialnej scholi dziecięcej gościliśmy grupę muzyczną i liturgiczną z VIII LO im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie wraz z Panią Mgr Lucyną Mądra - dyrektor szkoły i Panią Mgr Katarzyną Mazurek - katechetka.

15 grudnia na Mszy św. o godz. 10.30 posługi liturgiczne pełniła młodzież ze Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo, ktore ma siedzibe przy ul. Doświadczalnej 46.

6 grudnia po Mszy św. o godz. 18.00 odbyło się spotkanie dzieci ze św. Mikołajem. Spotkanie animowali a także przekazali dar serca dzieciom z naszej parafii studenci z Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL. W spotkaniu uczestniczyła Pani Profesor.

Fotografie: J. Z.

W I niedziele Adwentu we Mszy św. o godzinie 10.30 uczestniczył chór "Przyjaźń" z Równego na Ukrainie. Po Mszy św. pod kierunkiem Pana Michała Nazarenko wystąpił z koncertem poświęconym Polskiemu Listopadowi w pieśni i literaturze.

Fotografie: J. Z.