Kronika > 2017 r.

Grudzień 2017 r.

Msza św. na zakończenie rekolekcji z udziałem dzieci- 12.12.2017r.

10.12.2017r. o godz. 12 O. Cyprian- Bernardyn, sprawował Mszę św. i wygłosił naukę rekolekcyjną do dzieci. Po Mszy św. miało miejsce spotkanie dzieci ze św. Mikołajem. W spotkaniu wzięli udział także studenci Dziennikarstwa KUL wraz z p. dr Małgorzatą Sławek - Czochrą.
                                                                                               Fot. Anna Kuśpit

W I niedzielę Adwentu we mszy św. o godz. 12 uczestniczyła schola dziecięca i miał miejsce obrzęd poświęcenia medalików i przekazania ich z błogosławieństwem dzieciom z kl. III.

Fot. Anna Kuśpit