Kronika > 2012 r.

Październik 2012 r.

21.10.2012 r. podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieci modliły się w intencji misjonarzy zakonnych i świeckich, aby mogli skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię wszystkim narodom. Po Mszy zostały ogłoszone wyniki II Parafialnego Festiwalu Piosenki Religijnej oraz wystąpili laureaci.

W dniu 20.10.2012 r. po nabożństwie rózańcowym odprawionym w kościele grupa uczniów ze SP nr 52 w Lublinie wraz z ks. Łukaszem Bulskim rozegrała mecz piłki nożnej, aby w ten sposób hartować nie tylko ducha ale i kondycję fizyczną swojego organizmu.

Fotografie: Marta Harasimiuk

14 października Mszą Św. o godz. 12:00 rozpoczeliśmy II Parafialny Festiwal Piosenki Religijnej, w ramach którego odbyły się przesłuchania zgłoszonych uczestników festiwalu. W ten sposób budowaliśmy żywy pomnik naszego błogosławionego Rodaka Jana Pawła II z okazji XII Dnia Papieskiego.

14.10.2012 r. Na Mszy Św. o godz. 10:30 uroczyście rozpoczeliśmy Rok Wiary. Zostały wniesione: Księga Pisma Świętego, Dokumenty Soboru Watykańskiego II oraz Katechizm Kościoła Katolickiego, które pozostaną w kościele na widocznym miejscu przez cały czas trwania Roku Wiary jako jego wymowny znak.

7.10.2012 r. na Mszy o godz. 10.30 miało miejsce powitanie katechety Szkoły Podstawowej nr 52 w Lublinie,
ks. mgr Pawła Hodorka. Ks. Paweł będzie także pomagał w duszpasterstwie parafialnym.