Kronika > 2011 r.

Z ŻYCIA PARAFII
Lipiec 2011 r.

Niedziela - 03.07.2011 r.

Podczas Mszy św. z godz. 12.00 powitaliśmy księdza wikariusza Łukasza Bulskiego.

Podczas Mszy świętych o godz. 12.00 i 18.00 gościliśmy cztery studentki ze scholi dominikańskiej: Katarzynę Elsner, Marię Korycińską, Ewelinę Kratiuk i Klementynę Niemiec. Śpiewały z nami na liturgii, a po adoracji eucharystycznej wykonały krótki koncert.
    Koncert był modlitewną podróżą ukazującą różnorodność tradycji śpiewu liturgicznego Grecji, Rosji, Hiszpanii, Korsyki i Polski. Wszystkie pieśni łączy to, że są one modlitwą wyśpiewaną z głębi człowieka, osobistym wołaniem ku Bogu.

Niedziela - 24.07.2011 r.

Godz. 12.00 - została odprawiona Msza św., modlitwa i błogosławieństwo kierowców, pojazdów i podróżujących - z racji wspomnienia Świętego Krzysztofa.

Od godz. 11.30 do 15.00, na placu przy kościele - było spotkanie integracyjne. Zobacz afisz.

Ofiary złożone tego dnia na tacę oraz dochód ze spotkania integracyjnego przeznaczone zostały na budowę domu parafialnego.
   Ofiary złożone przy błogosławieństwie pojazdów przeznaczone zostały na pomoc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu MIVA POLSKA. Hasło "1 grosz za 1 km"